επωληθη
Κατόπιν ζήτησης
Property 24875 photo 1
Property 24875 photo 2
Property 24875 photo 3
Property 24875 photo 4
Property 24875 photo 5
Property 24875 photo 6
Property 24875 photo 7
Property 24875 photo 8
Property 24875 photo 9
Property 24875 photo 10
Property 24875 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: 2 ος ορ.
  • Χρονια κατασκευης : 2018
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 17 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 117 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τρίτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, ένα ντούζ, ένα βεστιάριο. Το διαμέρισμα έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Προσφέρει πανοραμική θέα στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Τοποθεσία: Οδός Γρηγορίου Κολωνιάρη 63

Πωλείται
105 000 € 3500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64658
  • Εμβαδόν 30 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Ενοίκιαση
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 64662
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Επένδυση Πωλείται
68 000 € 3400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64669
  • Εμβαδόν 20 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
200 000 € 2222 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64670
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
200 000 € 2439 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64671
  • Εμβαδόν 82 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Ενοίκιαση
από 750 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64674
  • Εμβαδόν 55 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
365 000 € 3411 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64676
  • Εμβαδόν 107 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Ενοίκιαση
από 500 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64683
  • Εμβαδόν 30 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
65 000 € 55 000 € 1375 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64684
  • Εμβαδόν 40 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Ενοίκιαση
από 600 € 6 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64688
  • Εμβαδόν 92 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο