επωληθη

Πωλείται - Μεζονέτα 85 μ² στη Σιθωνία

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Σιθωνία Νικήτη
Κατόπιν ζήτησης
Property 24777 photo 1
Property 24777 photo 2
Property 24777 photo 3
Property 24777 photo 4
Property 24777 photo 5
Property 24777 photo 6
Property 24777 photo 7
Property 24777 photo 8
Property 24777 photo 9
Property 24777 photo 10
Property 24777 photo 11
Property 24777 photo 12
Property 24777 photo 13
Property 24777 photo 14
Property 24777 photo 15
Property 24777 photo 16
Property 24777 photo 17
Property 24777 photo 18
Property 24777 photo 19
  • κωδικος αντικειμενου 24777
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μεζονέτα
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Έκταση οικοπέδου 60 m²
  • Περιοχή Σιθωνία
  • Τοποθεσία Νικήτη (Σιθωνία) | Χαλκιδική (Μακεδονία)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 2017
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 89 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ

Περιγραφή

Πωλείται μεζονέτα έκτασης 85 τ.μ στη Σιθωνία. Η μεζονέτα αποτελείται από 2 επίπεδα. Το ισόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα ντούζ. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, ένα ντούζ. Η μεζονέτα έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, γκαζόν.

Πωλείται
450 000 € 5769 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 2098
  • Εμβαδόν 78 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
225 000 € 2812 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3066
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
710 000 € 5680 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4371
  • Εμβαδόν 125 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 39500
  • Εμβαδόν 184 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
170 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39837
  • Εμβαδόν 68 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
170 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39838
  • Εμβαδόν 68 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
170 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39839
  • Εμβαδόν 68 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
160 000 € 2352 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39840
  • Εμβαδόν 68 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
160 000 € 2352 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39841
  • Εμβαδόν 68 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
160 000 € 2352 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41104
  • Εμβαδόν 68 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο