επωληθη

Πωλείται - Μονοκατοικία 163 μ² στη Σιθωνία

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Σιθωνία Νικήτη
Κατόπιν ζήτησης
Property 24775 photo 1
Property 24775 photo 2
Property 24775 photo 3
Property 24775 photo 4
Property 24775 photo 5
Property 24775 photo 6
Property 24775 photo 7
Property 24775 photo 8
Property 24775 photo 9
Property 24775 photo 10
Property 24775 photo 11
Property 24775 photo 12
Property 24775 photo 13
Property 24775 photo 14
Property 24775 photo 15
Property 24775 photo 16
Property 24775 photo 17
Property 24775 photo 18
Property 24775 photo 19
Property 24775 photo 20
Property 24775 photo 21
Property 24775 photo 22
Property 24775 photo 23
Property 24775 photo 24
Property 24775 photo 25
Property 24775 photo 26
Property 24775 photo 27
Property 24775 photo 28
Property 24775 photo 29
  • κωδικος αντικειμενου 24775
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μονοκατοικία
  • Εμβαδόν 163 m²
  • Έκταση οικοπέδου 300 m²
  • Περιοχή Σιθωνία
  • Τοποθεσία Νικήτη (Σιθωνία) | Χαλκιδική (Μακεδονία)
  • Αριθμός δωματίων 5

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 2017
  • Αριθμός δωματίων: 5
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 89 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • τζάκι
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται 2-όροφη μονοκατοικία έκτασης 163 τ.μ στη Σιθωνία. Το ισόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, 2 μπάνια με ντούζ. Η μονοκατοικία έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, γκαζόν, ψησταριά, θέρμανση, αποθήκη.

Πωλείται
330 000 € 300 000 € 1604 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56989
  • Εμβαδόν 187 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
265 000 € 3533 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59265
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
340 000 € 3777 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59410
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 59412
  • Εμβαδόν 215 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
340 000 € 4000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59636
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 050 000 € 11666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59817
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
155 000 € 1336 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59832
  • Εμβαδόν 116 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
160 000 € 3555 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59846
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
1 050 000 € 23333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59904
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
320 000 € 2909 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59914
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο