επωληθη

Πωλείται - Βίλα 142 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα
480 000 €
3380 €/m²
Property 247 photo 1
Property 247 photo 2
Property 247 photo 3
Property 247 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 2010
  • Παραλία: песчаный
  • Αριθμός δωματίων: 4: зал с кухней, 3 спальни, 2 ванные комнаты и балкон. Кладовая 5 кв.м.
  • Άλλες παροχές: Первый этаж отделка камнем. Кондиционер, сигнализация, спутниковая антенна, деревянные окна, встроенные шкафы, барбекю, электрические ворота
  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 15 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 80 χλμ

Πωλείται
550 000 € 7051 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56168
  • Εμβαδόν 78 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
560 000 € 3200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56271
  • Εμβαδόν 175 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
650 000 € 6500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59106
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
650 000 € 6500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59107
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
650 000 € 6500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59108
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
650 000 € 4062 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59121
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
620 000 € 3875 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59122
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
650 000 € 4062 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59124
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
500 000 € 3333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59758
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
490 000 € 2722 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61113
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Αριθμός δωματίων 6

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο