επωληθη
Κατόπιν ζήτησης
Property 24526 photo 1
Property 24526 photo 2
Property 24526 photo 3
Property 24526 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 650 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 89 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2839 μ² στη Σιθωνία. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 1703 μ².

Παρόμοια ακίνητα

Προτεινόμενo Πωλείται
160 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60527
  • Εμβαδόν 6007 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
50 000 € 100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60541
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
110 000 € 187 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60553
  • Εμβαδόν 586 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Προτεινόμενo Πωλείται
450 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60598
  • Εμβαδόν 8245 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 670 m
Πωλείται
280 000 € 69 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60687
  • Εμβαδόν 4050 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
80 000 € 108 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60695
  • Εμβαδόν 734 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
270 000 € 253 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60709
  • Εμβαδόν 1063 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
105 000 € 210 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60728
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
55 000 € 3 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60745
  • Εμβαδόν 18000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
25 000 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60764
  • Εμβαδόν 2803 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο