580 000 €
3718 €/m²
Property 24433 photo 1
Property 24433 photo 2
Property 24433 photo 3
Property 24433 photo 4
Property 24433 photo 5
Property 24433 photo 6
Property 24433 photo 7
Property 24433 photo 8
Property 24433 photo 9
Property 24433 photo 10
Property 24433 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1992
  • Αριθμός δωματίων: 6
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 24 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 26 χλμ

Πωλείται
480 000 € 1504 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59267
  • Εμβαδόν 319 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
850 000 € 5120 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61220
  • Εμβαδόν 166 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
630 000 € 2086 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59310
  • Εμβαδόν 302 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
700 000 € 4827 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56012
  • Εμβαδόν 145 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
580 000 € 3717 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24433
  • Εμβαδόν 156 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
700 000 € 2916 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4073
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
500 000 € 1358 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49588
  • Εμβαδόν 368 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
480 000 € 2296 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36677
  • Εμβαδόν 209 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 25224
  • Εμβαδόν 128 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
550 000 € 2340 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 17955
  • Εμβαδόν 235 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο