Πωλείται - Διαμέρισμα 162 μ² στη Λάρνακα

Ελλάδα Κύπρος Λάρνακα
750 000 €
4630 €/m²
Property 23482 photo 1
Property 23482 photo 2
Property 23482 photo 3
Property 23482 photo 4
Property 23482 photo 5
  • κωδικος αντικειμενου 23482
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 162 m²
  • Περιοχή Larnaka
  • Τοποθεσία Λάρνακα (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: 1 ος ορ.
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 8 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 162 τ.μ στη Λάρνακα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, κοινόχρηστη πισίνα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, κήπο, ψησταριά, ανελκυστήρα, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Τοποθεσία