350 000 € 300 000 €
52 €/m²
Property 23299 photo 1
Property 23299 photo 2
Property 23299 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 71 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 5693 μ² στο Λουτράκι. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 300 μ².

Πωλείται
440 000 € 89 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11200
  • Εμβαδόν 4904 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
380 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11415
  • Εμβαδόν 3941 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
390 000 € 87 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11489
  • Εμβαδόν 4475 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
470 000 € 292 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11566
  • Εμβαδόν 16200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
320 000 € 242 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14368
  • Εμβαδόν 1321 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
350 000 € 300 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23299
  • Εμβαδόν 5693 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2 m
Πωλείται
370 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46679
  • Εμβαδόν 6500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο