Πωλείται - Διαμέρισμα 131 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 23042 photo 1
Property 23042 photo 2
Property 23042 photo 3
Property 23042 photo 4
Property 23042 photo 5
Property 23042 photo 6
Property 23042 photo 7
Property 23042 photo 8
  • κωδικος αντικειμενου 23042
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 131 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Απόσταση από θάλασσα: 50 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Πωλείται
750 000 € 4807 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45726
  • Εμβαδόν 156 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
3 650 000 € 15208 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45771
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
460 000 € 3194 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45818
  • Εμβαδόν 144 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
790 000 € 2904 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45941
  • Εμβαδόν 272 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Ενοίκιαση
από 1 800 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45981
  • Εμβαδόν 64 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Ενοίκιαση
από 7 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45990
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
600 000 € 5555 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45999
  • Εμβαδόν 108 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
650 000 € 3757 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46029
  • Εμβαδόν 173 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 135 000 € 9956 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46074
  • Εμβαδόν 114 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
510 000 € 3893 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46087
  • Εμβαδόν 131 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο