Πωλείται - Διαμέρισμα 110 μ² στη Λευκωσία

Ελλάδα Κύπρος Λευκωσία
Κατόπιν ζήτησης
Property 23031 photo 1
Property 23031 photo 2
Property 23031 photo 3
Property 23031 photo 4
Property 23031 photo 5
Property 23031 photo 6
Property 23031 photo 7
Property 23031 photo 8
Property 23031 photo 9
Property 23031 photo 10
Property 23031 photo 11
Property 23031 photo 12
Property 23031 photo 13
Property 23031 photo 14
Property 23031 photo 15
Property 23031 photo 16
Property 23031 photo 17
Property 23031 photo 18
Property 23031 photo 19
Property 23031 photo 20
Property 23031 photo 21
Property 23031 photo 22
Property 23031 photo 23
Property 23031 photo 24
Property 23031 photo 25
Property 23031 photo 26
Property 23031 photo 27
Property 23031 photo 28
Property 23031 photo 29
Property 23031 photo 30
  • κωδικος αντικειμενου 23031
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Περιοχή Nicosia
  • Τοποθεσία Λευκωσία (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 39 χλμ

Πωλείται
215 000 € 2828 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43903
  • Εμβαδόν 76 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
465 000 € 2980 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43904
  • Εμβαδόν 156 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
585 000 € 2232 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43905
  • Εμβαδόν 262 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
698 000 € 4204 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45770
  • Εμβαδόν 166 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
230 000 € 2090 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45776
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
255 000 € 1902 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45778
  • Εμβαδόν 134 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
215 000 € 1837 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45780
  • Εμβαδόν 117 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
270 000 € 2014 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45781
  • Εμβαδόν 134 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
265 000 € 1892 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45782
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
230 000 € 1854 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45784
  • Εμβαδόν 124 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο