επωληθη

Πωλείται - Διαμέρισμα 75 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα
125 000 €
1667 €/m²
Property 23 photo 1
Property 23 photo 2
Property 23 photo 3
Property 23 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: 2 ος ορ.
  • Παραλία: песчаный
  • Αριθμός δωματίων: 4: 3 спальни, гостиная с кухней, 2 балкона (20 и 2 кв.м.), мансарда. Квартира 80 кв.м,135.000 евро
  • Απόσταση από θάλασσα: 80 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 100 χλμ

Πωλείται
135 000 € 3139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63594
  • Εμβαδόν 43 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
185 000 € 2846 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63755
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
120 000 € 2400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63948
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
170 000 € 2741 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63975
  • Εμβαδόν 62 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
123 000 € 2673 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64081
  • Εμβαδόν 46 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
120 000 € 3750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64132
  • Εμβαδόν 32 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
160 000 € 2758 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64243
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
160 000 € 2758 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64244
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
165 000 € 4024 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65393
  • Εμβαδόν 41 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
125 000 € 3787 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65394
  • Εμβαδόν 33 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο