επωληθη

Πωλείται - Μεζονέτα 200 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα
550 000 €
2750 €/m²
Property 211 photo 1
Property 211 photo 2
Property 211 photo 3
Property 211 photo 4
Property 211 photo 5
Property 211 photo 6
Property 211 photo 7
Property 211 photo 8
Property 211 photo 9
Property 211 photo 10
Property 211 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 2010
  • Παραλία: песчаный, первая линия от моря
  • Αριθμός δωματίων: 6: 0 этаж: 3 спальни, ванная. 1 этаж: гостиная с кухней, ванная, веранда 50 кв.м.. 2 этаж: 2 спальни, ванная
  • Απόσταση από θάλασσα: 1 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 94 χλμ

Πωλείται
500 000 € 2000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6376
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
470 000 € 3133 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11589
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
500 000 € 3333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32105
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
470 000 € 2937 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40243
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
450 000 € 2727 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45168
  • Εμβαδόν 165 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
450 000 € 3000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48808
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
560 000 € 4666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56638
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
600 000 € 5217 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61061
  • Εμβαδόν 115 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
680 000 € 3317 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63065
  • Εμβαδόν 205 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
680 000 € 3317 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63067
  • Εμβαδόν 205 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο