επωληθη
Κατόπιν ζήτησης
Property 20965 photo 1
Property 20965 photo 2
Property 20965 photo 3
Property 20965 photo 4
Property 20965 photo 5
Property 20965 photo 6
Property 20965 photo 7
Property 20965 photo 8
Property 20965 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 13000 μ² στην Κέρκυρα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Δυνατότητα οικοδόμησης 600 μ².

Πωλείται
80 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8994
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
60 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8995
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
900 000 € 61 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9104
  • Εμβαδόν 14700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
1 100 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9106
  • Εμβαδόν 40000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
230 000 € 247 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9525
  • Εμβαδόν 930 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 35 m
Πωλείται
900 000 € 391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9631
  • Εμβαδόν 2300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
250 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9635
  • Εμβαδόν 13500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
240 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9636
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
55 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9638
  • Εμβαδόν 2313 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
1 350 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9739
  • Εμβαδόν 24000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο