Πωλείται - Βίλα 188 μ² στη Λάρνακα

Ελλάδα Κύπρος Λάρνακα
415 000 €
2207 €/m²
Property 19800 photo 1
Property 19800 photo 2
Property 19800 photo 3
Property 19800 photo 4
Property 19800 photo 5
Property 19800 photo 6
Property 19800 photo 7
Property 19800 photo 8
Property 19800 photo 9
  • κωδικος αντικειμενου 19800
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 188 m²
  • Έκταση οικοπέδου 250 m²
  • Περιοχή Larnaka
  • Τοποθεσία Λάρνακα (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 3100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 2 χλμ

Περιγραφή

Τοποθεσία