Πωλείται - Μονοκατοικία 200 μ² στην Κέρκυρα

Ελλάδα Νησιά Ιονίου Ν. Κέρκυρας Κέρκυρα
220 000 € 170 000 €
850 €/m²
Property 39570 photo 1
Property 39570 photo 2
Property 39570 photo 3
Property 39570 photo 4
Property 39570 photo 5
Property 39570 photo 6
Property 39570 photo 7
Property 39570 photo 8
Property 39570 photo 9
Property 39570 photo 10
Property 39570 photo 11
Property 39570 photo 12
Property 39570 photo 13
Property 39570 photo 14
Property 39570 photo 15

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Αριθμός δωματίων: 5
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 10 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Αποθήκη
  • Χρήζει ανακαίνισης

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή 2-όροφη μονοκατοικία έκτασης 200 τ.μ στην Κέρκυρα. Το ισόγειο αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Ο 1ος όροφος αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο. Η μονοκατοικία έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει πανοραμική θέα στο βουνό, στο δάσος.Διαθέτει θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, αποθήκη.

Τοποθεσία