Ενοικιάζεται - Διαμέρισμα 26 μ² στην Καβάλα

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Καβάλας Ορφανό Παραλία Οφρυνίου
Κατόπιν ζήτησης
Property 19614 photo 1
Property 19614 photo 2
Property 19614 photo 3
Property 19614 photo 4
Property 19614 photo 5
Property 19614 photo 6
Property 19614 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 100 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ

Περιγραφή

Ενοικιάζεται διαμέρισμα έκτασης 26 τ.μ στην Καβάλα. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ψησταριά.

Πωλείται
130 000 € 2000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63825
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 360 m
Πωλείται
170 000 € 145 000 € 2164 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64057
  • Εμβαδόν 67 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
164 000 € 2411 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64058
  • Εμβαδόν 68 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
180 000 € 2769 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64059
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
79 000 € 1385 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64290
  • Εμβαδόν 57 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
73 000 € 2517 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64837
  • Εμβαδόν 29 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 490 m
Πωλείται
130 000 € 2096 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64862
  • Εμβαδόν 62 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
141 000 € 130 000 € 2000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64869
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
286 000 € 4400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65065
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
334 000 € 4394 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65067
  • Εμβαδόν 76 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο