Ενοικιάζεται - Διαμέρισμα 26 μ² στην Καβάλα

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Καβάλας Ορφανό Παραλία Οφρυνίου
Κατόπιν ζήτησης
Property 19613 photo 1
Property 19613 photo 2
Property 19613 photo 3
Property 19613 photo 4
Property 19613 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 100 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ

Περιγραφή

Ενοικιάζεται διαμέρισμα έκτασης 26 τ.μ στην Καβάλα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στο ισόγειο και αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ψησταριά.

Πωλείται
141 000 € 130 000 € 2000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64869
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
286 000 € 4400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65065
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
334 000 € 4394 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65067
  • Εμβαδόν 76 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
273 000 € 4403 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65068
  • Εμβαδόν 62 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
348 000 € 4405 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65094
  • Εμβαδόν 79 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
242 000 € 4481 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65095
  • Εμβαδόν 54 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Προτεινόμενo Πωλείται
289 000 € 4515 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65096
  • Εμβαδόν 64 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Προτεινόμενo Πωλείται
242 000 € 4481 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65097
  • Εμβαδόν 54 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
105 000 € 2333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65267
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
105 000 € 2692 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65269
  • Εμβαδόν 39 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο