επωληθη

Πωλείται - Μεζονέτα 266 μ² στην Πιερία

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Πιερίας
Κατόπιν ζήτησης
Property 1818 photo 1
Property 1818 photo 2
Property 1818 photo 3
Property 1818 photo 4
Property 1818 photo 5
Property 1818 photo 6
Property 1818 photo 7
Property 1818 photo 8
Property 1818 photo 9
Property 1818 photo 10
Property 1818 photo 11
Property 1818 photo 12
Property 1818 photo 13
Property 1818 photo 14
Property 1818 photo 15
Property 1818 photo 16
Property 1818 photo 17
Property 1818 photo 18
Property 1818 photo 19
Property 1818 photo 20
Property 1818 photo 21
Property 1818 photo 22
Property 1818 photo 23
Property 1818 photo 24
Property 1818 photo 25
Property 1818 photo 26
Property 1818 photo 27
Property 1818 photo 28
Property 1818 photo 29
Property 1818 photo 30
  • κωδικος αντικειμενου 1818
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μεζονέτα
  • Εμβαδόν 266 m²
  • Έκταση οικοπέδου 150 m²
  • Περιοχή Πιερία
  • Τοποθεσία Ν. Πιερίας (Μακεδονία)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 2014
  • Παραλία: песчаный
  • Αριθμός δωματίων: 4: цокольный этаж: гараж, котельная. 1 этаж: гостиная с кухней, санузел. 2 этаж: 3 спальные, ванная, кладовая. Мансарда
  • Άλλες παροχές: полностью меблирован, отопление, кондиционеры, спутниковое тв во всех комнатах, система сигнализации
  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 85 χλμ

Πωλείται
275 000 € 1656 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48401
  • Εμβαδόν 166 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
200 000 € 1282 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51832
  • Εμβαδόν 156 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
98 000 € 445 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51841
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
279 000 € 260 000 € 1040 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51958
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
170 000 € 1888 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52818
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
90 000 € 529 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53298
  • Εμβαδόν 170 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
280 000 € 677 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54444
  • Εμβαδόν 413 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
210 000 € 195 000 € 1077 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56408
  • Εμβαδόν 181 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
30 500 € 290 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56949
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
240 000 € 1043 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57237
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Αριθμός δωματίων 6

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο