Πωλείται - Βίλα 129 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος
Κατόπιν ζήτησης
Property 16304 photo 1
Property 16304 photo 2
Property 16304 photo 3
Property 16304 photo 4
Property 16304 photo 5
  • κωδικος αντικειμενου 16304
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 129 m²
  • Περιοχή Paphos
  • Τοποθεσία Πάφος (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 5700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 9 χλμ

Περιγραφή

Το Konia Panorama είναι ένα από τα πιο εντυπωσιακά έργα που αναπτύχθηκαν  στο γραφικό χωριό Κονιά.Πανοραμική θέα στη θάλασσαBίλα 3 υπνοδωματίων τύπου BΜεγάλα μπαλκόνια και βεράντες με πλακάκιαΥπνοδωμάτιο με en suite1WC, 1 ντους & 1 ΜπάνιοΙδιωτικός κήποςΤζάκι ντυμένο με λιθοδομήΙδιωτικός χώρος στάθμευσηςΠέργκολεςΙδιωτική πισίνα (Προαιρετική)Αποθηκευτικός χώρος

Πωλείται
410 000 € 1952 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38751
  • Εμβαδόν 210 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
599 000 € 3565 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38759
  • Εμβαδόν 168 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
520 000 € 3768 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39114
  • Εμβαδόν 138 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
2 600 000 € 7647 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39325
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
875 000 € 799 000 € 1815 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40223
  • Εμβαδόν 440 m²
  • Αριθμός δωματίων 10
Πωλείται
2 250 000 € 1 850 000 € 4204 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40225
  • Εμβαδόν 440 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
895 000 € 6215 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40534
  • Εμβαδόν 144 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
345 000 € 2156 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41016
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
675 000 € 3648 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41846
  • Εμβαδόν 185 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
390 000 € 2131 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42117
  • Εμβαδόν 183 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο