Πωλείται - Βίλα 129 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος
Κατόπιν ζήτησης
Property 16275 photo 1
Property 16275 photo 2
Property 16275 photo 3
Property 16275 photo 4
Property 16275 photo 5
  • κωδικος αντικειμενου 16275
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 129 m²
  • Περιοχή Paphos
  • Τοποθεσία Πάφος (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 5700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 9 χλμ

Περιγραφή

Το Konia Panorama είναι ένα από τα πιο εντυπωσιακά έργα που αναπτύχθηκαν από την στο γραφικό χωριό Κονιά.Πανοραμική θέα στη θάλασσαBίλα 3 υπνοδωματίων τύπου BΜεγάλα μπαλκόνια και βεράντες με πλακάκιαΥπνοδωμάτιο με en suite1WC, 1 ντους & 1 ΜπάνιοΙδιωτικός κήποςΤζάκι ντυμένο με λιθοδομήΙδιωτικός χώρος στάθμευσηςΠέργκολεςΙδιωτική πισίνα (Προαιρετική)Αποθηκευτικός χώρος

Πωλείται
440 000 € 2444 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44812
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
750 000 € 3260 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44818
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
650 000 € 3611 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44827
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
980 000 € 5833 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45145
  • Εμβαδόν 168 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
380 000 € 2375 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45339
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
340 000 € 1619 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45375
  • Εμβαδόν 210 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
890 000 € 3708 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45570
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
439 320 € 3160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45612
  • Εμβαδόν 139 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
2 270 000 € 6005 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45647
  • Εμβαδόν 378 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
1 200 000 € 3870 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45697
  • Εμβαδόν 310 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο