Πωλείται - Βίλα 129 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος
Κατόπιν ζήτησης
Property 16249 photo 1
Property 16249 photo 2
Property 16249 photo 3
Property 16249 photo 4
Property 16249 photo 5
  • κωδικος αντικειμενου 16249
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 129 m²
  • Περιοχή Paphos
  • Τοποθεσία Πάφος (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 5700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 9 χλμ

Περιγραφή

Το Konia Panorama είναι ένα από τα πιο εντυπωσιακά έργα που αναπτύχθηκαν  στο γραφικό χωριό Κονιά.Πανοραμική θέα στη θάλασσαBίλα 3 υπνοδωματίων τύπου BΜεγάλα μπαλκόνια και βεράντες με πλακάκιαΥπνοδωμάτιο με en suite1WC, 1 ντους & 1 ΜπάνιοΙδιωτικός κήποςΤζάκι ντυμένο με λιθοδομήΙδιωτικός χώρος στάθμευσηςΠέργκολεςΙδιωτική πισίνα (Προαιρετική)Αποθηκευτικός χώρος

Πωλείται
3 450 000 € 4186 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19439
  • Εμβαδόν 824 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
565 000 € 3087 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20052
  • Εμβαδόν 183 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 70 m
Πωλείται
449 000 € 2279 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20270
  • Εμβαδόν 197 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
1 170 000 € 6573 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21570
  • Εμβαδόν 178 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
2 900 000 € 9666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22150
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
369 000 € 2527 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22686
  • Εμβαδόν 146 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
776 500 € 4822 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22797
  • Εμβαδόν 161 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
2 300 000 € 4600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22893
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
399 000 € 1927 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22915
  • Εμβαδόν 207 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 100 000 € 3666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23126
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο