Πωλείται - Βίλα 129 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος
Κατόπιν ζήτησης
Property 16194 photo 1
Property 16194 photo 2
Property 16194 photo 3
Property 16194 photo 4
Property 16194 photo 5
  • κωδικος αντικειμενου 16194
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 129 m²
  • Περιοχή Paphos
  • Τοποθεσία Πάφος (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 5700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 9 χλμ

Περιγραφή

Το Konia Panorama είναι ένα από τα πιο εντυπωσιακά έργα που αναπτύχθηκαν από την  στο γραφικό χωριό Κονιά.

Πανοραμική θέα στη θάλασσα Bίλα 3 υπνοδωματίων τύπου B

  • Μεγάλα μπαλκόνια και βεράντες με πλακάκια
  • Υπνοδωμάτιο με en suite
  • 1WC, 1 ντους & 1 Μπάνιο

Πωλείται
590 000 € 3619 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46784
  • Εμβαδόν 163 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
590 000 € 2796 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47531
  • Εμβαδόν 211 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
800 000 € 2580 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47535
  • Εμβαδόν 310 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 500 000 € 3409 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47537
  • Εμβαδόν 440 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
2 700 000 € 9642 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47735
  • Εμβαδόν 280 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
2 400 000 € 3767 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48815
  • Εμβαδόν 637 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
395 000 € 2078 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48999
  • Εμβαδόν 190 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
595 000 € 4131 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49135
  • Εμβαδόν 144 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
3 500 000 € 3 000 000 € 6896 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49145
  • Εμβαδόν 435 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
3 000 000 € 2 500 000 € 6944 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49148
  • Εμβαδόν 360 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο