Πωλείται - Βίλα 510 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος
Κατόπιν ζήτησης
Property 16189 photo 1
Property 16189 photo 2
Property 16189 photo 3
Property 16189 photo 4
Property 16189 photo 5
Property 16189 photo 6
Property 16189 photo 7
Property 16189 photo 8
Property 16189 photo 9
Property 16189 photo 10
Property 16189 photo 11
Property 16189 photo 12
Property 16189 photo 13
  • κωδικος αντικειμενου 16189
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 510 m²
  • Περιοχή Paphos
  • Τοποθεσία Πάφος (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 5700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Πωλείται
490 500 € 3503 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46008
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
2 500 000 € 3924 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46022
  • Εμβαδόν 637 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5400 m
Πωλείται
6 245 000 € 13877 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46120
  • Εμβαδόν 450 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
610 000 € 3910 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46783
  • Εμβαδόν 156 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
590 000 € 3619 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46784
  • Εμβαδόν 163 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
590 000 € 2796 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47531
  • Εμβαδόν 211 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
800 000 € 2580 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47535
  • Εμβαδόν 310 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 500 000 € 3409 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47537
  • Εμβαδόν 440 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
2 700 000 € 9642 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47735
  • Εμβαδόν 280 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
2 400 000 € 3767 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48815
  • Εμβαδόν 637 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο