Πωλείται - Βίλα 323 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος
Κατόπιν ζήτησης
Property 16187 photo 1
Property 16187 photo 2
Property 16187 photo 3
Property 16187 photo 4
Property 16187 photo 5
Property 16187 photo 6
Property 16187 photo 7
Property 16187 photo 8
Property 16187 photo 9
Property 16187 photo 10
  • κωδικος αντικειμενου 16187
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 323 m²
  • Περιοχή Paphos
  • Τοποθεσία Πάφος (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 5700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Πωλείται
435 000 € 2164 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51515
  • Εμβαδόν 201 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
435 000 € 2164 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51516
  • Εμβαδόν 201 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
395 000 € 2135 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51518
  • Εμβαδόν 185 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
435 000 € 2132 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51519
  • Εμβαδόν 204 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
635 000 € 2634 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51912
  • Εμβαδόν 241 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
770 000 € 4502 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52034
  • Εμβαδόν 171 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
580 000 € 3558 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52036
  • Εμβαδόν 163 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
530 000 € 3486 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52224
  • Εμβαδόν 152 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
450 000 € 2556 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52306
  • Εμβαδόν 176 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
800 000 € 2580 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52359
  • Εμβαδόν 310 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο