Πωλείται - Βίλα 510 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος
Κατόπιν ζήτησης
Property 16186 photo 1
Property 16186 photo 2
Property 16186 photo 3
Property 16186 photo 4
Property 16186 photo 5
Property 16186 photo 6
Property 16186 photo 7
  • κωδικος αντικειμενου 16186
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 510 m²
  • Περιοχή Paphos
  • Τοποθεσία Πάφος (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 5700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Πωλείται
1 900 000 € 6333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25113
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
750 000 € 2419 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26202
  • Εμβαδόν 310 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
970 000 € 5449 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26309
  • Εμβαδόν 178 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
610 000 € 2652 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26623
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
530 000 € 2120 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26720
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
2 000 000 € 5405 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26804
  • Εμβαδόν 370 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
2 100 000 € 3030 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26805
  • Εμβαδόν 693 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Προτεινόμενo Πωλείται
3 999 000 € 2 850 000 € 9500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26924
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
420 000 € 2100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29146
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
2 500 000 € 5555 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29147
  • Εμβαδόν 450 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο