Πωλείται - Βίλα 323 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος
Κατόπιν ζήτησης
Property 16185 photo 1
Property 16185 photo 2
Property 16185 photo 3
Property 16185 photo 4
Property 16185 photo 5
Property 16185 photo 6
Property 16185 photo 7
Property 16185 photo 8
Property 16185 photo 9
  • κωδικος αντικειμενου 16185
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 323 m²
  • Περιοχή Paphos
  • Τοποθεσία Πάφος (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 5700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Πωλείται
6 245 000 € 13877 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46120
  • Εμβαδόν 450 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
610 000 € 3910 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46783
  • Εμβαδόν 156 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
590 000 € 3619 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46784
  • Εμβαδόν 163 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
590 000 € 2796 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47531
  • Εμβαδόν 211 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
800 000 € 2580 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47535
  • Εμβαδόν 310 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 500 000 € 3409 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47537
  • Εμβαδόν 440 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
2 700 000 € 9642 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47735
  • Εμβαδόν 280 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
2 400 000 € 3767 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48815
  • Εμβαδόν 637 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
395 000 € 2078 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48999
  • Εμβαδόν 190 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
595 000 € 4131 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49135
  • Εμβαδόν 144 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο