Πωλείται - Μεζονέτα 100 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος
300 000 €
3000 €/m²
Property 15275 photo 1
  • κωδικος αντικειμενου 15275
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μεζονέτα
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Περιοχή Paphos
  • Τοποθεσία Πάφος (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 2

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 12 χλμ

Πωλείται
270 000 € 1636 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9079
  • Εμβαδόν 165 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
341 000 € 318 000 € 3382 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18110
  • Εμβαδόν 94 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
245 000 € 1991 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23185
  • Εμβαδόν 123 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
403 000 € 359 000 € 2175 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26808
  • Εμβαδόν 165 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
379 900 € 2814 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41835
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
293 000 € 3150 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43098
  • Εμβαδόν 93 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
310 516 € 3136 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47497
  • Εμβαδόν 99 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
369 500 € 1585 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49255
  • Εμβαδόν 233 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο