επωληθη

Πωλείται - Γη στην Πελοπόννησο

Ελλάδα Πελοπόννησος Αργολίδα
Κατόπιν ζήτησης
Property 1471 photo 1
Property 1471 photo 2
Property 1471 photo 3
Property 1471 photo 4
Property 1471 photo 5
  • κωδικος αντικειμενου 1471
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Περιοχή Πελοπόννησος
  • Τοποθεσία Αργολίδα (Πελοπόννησος)

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 3 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 125 χλμ

Πωλείται
450 000 € 350 000 € 84 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 2161
  • Εμβαδόν 4160 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
250 000 € 250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22173
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
700 000 € 1166 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38164
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
5 850 000 € 40 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38423
  • Εμβαδόν 145000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
320 000 € 159 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40535
  • Εμβαδόν 2003 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
170 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42967
  • Εμβαδόν 14000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
1 050 000 € 228 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51007
  • Εμβαδόν 4600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
270 000 € 739 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57060
  • Εμβαδόν 365 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 525 m
Πωλείται
1 600 000 € 788 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57483
  • Εμβαδόν 2030 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
850 000 € 650 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59160
  • Εμβαδόν 19250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο