750 000 €
4688 €/m²
Property 14363 photo 1
Property 14363 photo 2
Property 14363 photo 3
Property 14363 photo 4
Property 14363 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 83 χλμ

Περιγραφή

Πωλούνται 2 ημιτελείς μονοκατοικίες απο 80 τ.μ. το καθένα.

Πωλείται
750 000 € 3061 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47097
  • Εμβαδόν 245 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
950 000 € 2526 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23311
  • Εμβαδόν 376 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
1 060 000 € 3533 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11411
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Αριθμός δωματίων 10
Πωλείται
670 000 € 1781 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38877
  • Εμβαδόν 376 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
999 000 € 3727 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37768
  • Εμβαδόν 268 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
960 000 € 3276 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14365
  • Εμβαδόν 293 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
750 000 € 4687 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14363
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο