960 000 €
3276 €/m²
Property 14365 photo 1
Property 14365 photo 2
Property 14365 photo 3
Property 14365 photo 4
Property 14365 photo 5
Property 14365 photo 6
Property 14365 photo 7
Property 14365 photo 8
Property 14365 photo 9
Property 14365 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 2005
  • Αριθμός δωματίων: 6
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 110 χλμ

Υπηρεσίες

  • τζάκι

Περιγραφή

Πωλείται 2-όροφη μονοκατοικία έκτασης 293 τ.μ στο Λουτράκι. Το ισόγειο αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Η μονοκατοικία έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κήπο, γκαζόν, θέρμανση.

Τοποθεσία