επωληθη

Πωλείται - Διαμέρισμα 55 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα Πευκοχώρι
Κατόπιν ζήτησης
Property 1436 photo 1
Property 1436 photo 2
Property 1436 photo 3
Property 1436 photo 4
Property 1436 photo 5
Property 1436 photo 6
Property 1436 photo 7
Property 1436 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: Ανώγειο
  • Παραλία: песчаный
  • Αριθμός δωματίων: 2: гостиная с кухней, спальная, ванная
  • Άλλες παροχές: меблированная, кухонное оборудование, кондиционер, барбекю, кладовое помещение
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 50 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 94 χλμ

Υπηρεσίες

  • Θέα στη θάλασσα
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 55 τ.μ στην Κασσάνδρα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στο ισόγειο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, ψησταριά, αποθήκη.

Πωλείται
190 000 € 2375 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63063
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
185 000 € 3189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63170
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Ενοίκιαση
από 565 € /ανα μήνα 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63337
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
144 000 € 3200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63435
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
170 000 € 3400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63454
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
255 000 € 2833 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63485
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
135 000 € 3139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63594
  • Εμβαδόν 43 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
260 000 € 4062 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63669
  • Εμβαδόν 64 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
250 000 € 4545 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63671
  • Εμβαδόν 55 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
185 000 € 2846 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63755
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο