Πωλείται - Μεζονέτα 240 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Αθήνα - Νότια Προάστια Βούλα
1 050 000 €
4375 €/m²
Property 14288 photo 1
Property 14288 photo 2
Property 14288 photo 3
Property 14288 photo 4
Property 14288 photo 5
Property 14288 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2005
  • Απόσταση από θάλασσα: 630 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 19 χλμ

Πωλείται
1 400 000 € 1 200 000 € 2553 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4055
  • Εμβαδόν 470 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8404
  • Εμβαδόν 190 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
850 000 € 2656 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9589
  • Εμβαδόν 320 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
1 550 000 € 3875 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13475
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
895 000 € 3729 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14287
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
1 050 000 € 4375 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14288
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 630 m
Πωλείται
1 000 000 € 3267 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19509
  • Εμβαδόν 306 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
1 200 000 € 5172 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19657
  • Εμβαδόν 232 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
1 300 000 € 1 100 000 € 4888 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36596
  • Εμβαδόν 225 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
945 000 € 3258 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38715
  • Εμβαδόν 290 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο