Πωλείται - Μεζονέτα 400 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Αθήνα - Νότια Προάστια Βούλα
1 550 000 €
3875 €/m²
Property 13475 photo 1
Property 13475 photo 2
Property 13475 photo 3
Property 13475 photo 4
Property 13475 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Επίπεδα: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 3800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 26 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • τζάκι
  • Αποθήκη
  • Γκαράζ

Περιγραφή

Πωλείται μεζονέτα έκτασης 400 τ.μ στην Αθήνα. Η μεζονέτα αποτελείται από 3 επίπεδα. Το ημιυπόγειο αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα WC. Το ισόγειο αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα WC. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, ένα WC. Η μεζονέτα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, ψησταριά, ανελκυστήρα, γκαράζ, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Τοποθεσία