επωληθη

Πωλείται - Μονοκατοικία 110 μ² στη Θάσσο

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Καβάλας Θάσος
200 000 €
1818 €/m²
Property 1405 photo 1
Property 1405 photo 2
Property 1405 photo 3
Property 1405 photo 4
Property 1405 photo 5
Property 1405 photo 6
Property 1405 photo 7
Property 1405 photo 8
Property 1405 photo 9
Property 1405 photo 10
Property 1405 photo 11
Property 1405 photo 12
Property 1405 photo 13
Property 1405 photo 14
Property 1405 photo 15
Property 1405 photo 16

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2009
  • Παραλία: песчаный
  • Άλλες παροχές: система отопления, кухонная мебель, солнечные батареи нагрева воды
  • Απόσταση από θάλασσα: 450 μ

Πωλείται
220 000 € 1294 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 1080
  • Εμβαδόν 170 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
255 000 € 2125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4341
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
250 000 € 602 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34260
  • Εμβαδόν 415 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
235 000 € 2701 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60641
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
290 000 € 1450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62849
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
195 000 € 2708 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62851
  • Εμβαδόν 72 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
210 000 € 2916 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62861
  • Εμβαδόν 72 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
180 000 € 160 000 € 1379 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63804
  • Εμβαδόν 116 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
162 000 € 2160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65499
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο