επωληθη

Πωλείται - Βίλα 365 μ² στην Αττική

Ελλάδα Αττική Υπόλοιπο Αττικής
Κατόπιν ζήτησης
Property 1387 photo 1
Property 1387 photo 2
Property 1387 photo 3
Property 1387 photo 4
Property 1387 photo 5
Property 1387 photo 6
Property 1387 photo 7
Property 1387 photo 8
Property 1387 photo 9
Property 1387 photo 10
Property 1387 photo 11
Property 1387 photo 12
Property 1387 photo 13
Property 1387 photo 14
Property 1387 photo 15
Property 1387 photo 16
Property 1387 photo 17
  • κωδικος αντικειμενου 1387
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 365 m²
  • Έκταση οικοπέδου 4100 m²
  • Περιοχή Αττική
  • Τοποθεσία Υπόλοιπο Αττικής (Αττική)

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Άλλες παροχές: 13 складских помещений, винный погреб, гостевой дом, специальное место для животных, церквушка, бассейн с гидромассажем, бар у бассейна, барбекю и дровяная печь, три беседки, электродвижок, автополив участка и наружное освещение
  • Απόσταση από θάλασσα: 80 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 30 χλμ

Πωλείται
1 300 000 € 3939 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12211
  • Εμβαδόν 330 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 21000 m
Πωλείται
2 000 000 € 1 500 000 € 3000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12965
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Αριθμός δωματίων 13
Πωλείται
1 600 000 € 1 400 000 € 4827 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12999
  • Εμβαδόν 290 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
3 600 000 € 1 900 000 € 3166 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13516
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
2 200 000 € 2 000 000 € 5263 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14275
  • Εμβαδόν 380 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
2 000 000 € 4166 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14290
  • Εμβαδόν 480 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
1 300 000 € 3714 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14434
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Αριθμός δωματίων 15
Πωλείται
1 800 000 € 2250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14468
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
1 700 000 € 1 550 000 € 3690 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16884
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
1 900 000 € 1 550 000 € 3163 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16886
  • Εμβαδόν 490 m²
  • Αριθμός δωματίων 7

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο