Πωλείται - Μεζονέτα 300 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Αθήνα - Βόρεια Προάστια Κηφισιά
1 600 000 €
5333 €/m²
Property 37298 photo 1
Property 37298 photo 2
Property 37298 photo 3
Property 37298 photo 4
Property 37298 photo 5
Property 37298 photo 6
Property 37298 photo 7
Property 37298 photo 8
Property 37298 photo 9
Property 37298 photo 10
Property 37298 photo 11
Property 37298 photo 12
Property 37298 photo 13
Property 37298 photo 14

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 2008
  • Έτος ανακαίνισης: 2016
  • Αριθμός δωματίων: 7
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 13000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 15 χλμ

Πωλείται
1 500 000 € 6000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3649
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
1 400 000 € 1 200 000 € 2553 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4055
  • Εμβαδόν 470 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
1 400 000 € 3589 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57179
  • Εμβαδόν 390 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
1 350 000 € 6750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58407
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
1 300 000 € 5306 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60413
  • Εμβαδόν 245 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
1 300 000 € 5416 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60414
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
1 400 000 € 6730 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62732
  • Εμβαδόν 208 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 500 000 € 5000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64232
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 400 000 € 8750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64958
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
1 400 000 € 8974 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65676
  • Εμβαδόν 156 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο