επωληθη

Πωλείται - Μεζονέτα 120 μ² στη Σιθωνία

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Σιθωνία Νικήτη
Κατόπιν ζήτησης
Property 13387 photo 1
Property 13387 photo 2
Property 13387 photo 3
Property 13387 photo 4
Property 13387 photo 5
Property 13387 photo 6
Property 13387 photo 7
Property 13387 photo 8
Property 13387 photo 9
Property 13387 photo 10
Property 13387 photo 11
Property 13387 photo 12
Property 13387 photo 13
Property 13387 photo 14
Property 13387 photo 15
Property 13387 photo 16
Property 13387 photo 17
Property 13387 photo 18
Property 13387 photo 19
  • κωδικος αντικειμενου 13387
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μεζονέτα
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Έκταση οικοπέδου 450 m²
  • Περιοχή Σιθωνία
  • Τοποθεσία Νικήτη (Σιθωνία) | Χαλκιδική (Μακεδονία)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 2004
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 1300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 88 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • τζάκι
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται μεζονέτα έκτασης 120 τ.μ στη Σιθωνία. Η μεζονέτα αποτελείται από 3 επίπεδα. Το ημιυπόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, ένα μπάνιο, μία αποθήκη. Το ισόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Ο 1ος όροφος αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, ένα ντούζ. Η μεζονέτα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, τζάκι, κλιματιστικό, τέντες, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, ψησταριά, θέρμανση, αποθήκη.

Πωλείται
330 000 € 1833 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59969
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
310 000 € 300 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60031
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
220 000 € 2650 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60168
  • Εμβαδόν 83 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Προτεινόμενo Πωλείται
450 000 € 410 000 € 3178 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60200
  • Εμβαδόν 129 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
840 000 € 3818 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60284
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
510 000 € 3400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60298
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
260 000 € 1300 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60410
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
370 000 € 3083 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60672
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
370 000 € 3083 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60726
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Προτεινόμενo Πωλείται
330 000 € 2750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60980
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο