επωληθη

Πωλείται - Μεζονέτα 67 μ² στη Σιθωνία

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Σιθωνία Νικήτη
Κατόπιν ζήτησης
Property 13382 photo 1
Property 13382 photo 2
Property 13382 photo 3
Property 13382 photo 4
Property 13382 photo 5
Property 13382 photo 6
Property 13382 photo 7
Property 13382 photo 8
Property 13382 photo 9
Property 13382 photo 10
Property 13382 photo 11
Property 13382 photo 12
Property 13382 photo 13
Property 13382 photo 14
Property 13382 photo 15
Property 13382 photo 16
Property 13382 photo 17
Property 13382 photo 18
Property 13382 photo 19
  • κωδικος αντικειμενου 13382
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μεζονέτα
  • Εμβαδόν 67 m²
  • Έκταση οικοπέδου 40 m²
  • Περιοχή Σιθωνία
  • Τοποθεσία Νικήτη (Σιθωνία) | Χαλκιδική (Μακεδονία)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 2008
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Άλλες παροχές: Также есть отопление на электричество.
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 150 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 87 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • τζάκι
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται μεζονέτα έκτασης 67 τ.μ στη Σιθωνία. Η μεζονέτα αποτελείται από 2 επίπεδα. Το ημιυπόγειο αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, ένα WC, μία αποθήκη. Το ισόγειο αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Η μεζονέτα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, τζάκι, κλιματιστικό, τέντες, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, θέρμανση, αποθήκη.

Πωλείται
510 000 € 3400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60298
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
260 000 € 1300 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60410
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
370 000 € 3083 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60672
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
370 000 € 3083 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60726
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Προτεινόμενo Πωλείται
330 000 € 2750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60980
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Προτεινόμενo Πωλείται
320 000 € 2461 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61184
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Προτεινόμενo Πωλείται
200 000 € 2777 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61533
  • Εμβαδόν 72 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Προτεινόμενo Πωλείται
195 000 € 3545 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61544
  • Εμβαδόν 55 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
285 000 € 2375 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62444
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
330 000 € 2869 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62773
  • Εμβαδόν 115 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο