επωληθη

Πωλείται - Μεζονέτα 120 μ² στη Σιθωνία

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Σιθωνία
Κατόπιν ζήτησης
Property 1328 photo 1
Property 1328 photo 2
Property 1328 photo 3
Property 1328 photo 4
Property 1328 photo 5
Property 1328 photo 6
Property 1328 photo 7
Property 1328 photo 8
Property 1328 photo 9
Property 1328 photo 10
Property 1328 photo 11
Property 1328 photo 12
Property 1328 photo 13
Property 1328 photo 14
Property 1328 photo 15
Property 1328 photo 16
Property 1328 photo 17
Property 1328 photo 18
Property 1328 photo 19
Property 1328 photo 20
  • κωδικος αντικειμενου 1328
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μεζονέτα
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Έκταση οικοπέδου 1400 m²
  • Περιοχή Σιθωνία
  • Τοποθεσία Μακεδονία (Ελλάδα) | Σιθωνία (Χαλκιδική)
  • Αριθμός δωματίων 6

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Αριθμός δωματίων: 6
  • Άλλες παροχές: дом полностью меблированный, кондиционеры, сигнализация, ухоженный газон, бассейн
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 150 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 10 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 92 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Πισίνα
  • τζάκι

Περιγραφή

Πωλείται μεζονέτα έκτασης 120 τ.μ στη Σιθωνία. Η μεζονέτα αποτελείται από 3 επίπεδα. Το ημιυπόγειο αποτελείται από 2 καθιστικά, ένα ντούζ. Το ισόγειο αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, ένα ντούζ. Η μεζονέτα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, τζάκι, κλιματιστικό, πισίνα για ιδιωτική χρήση, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, συναγερμό.

Πωλείται
260 000 € 3611 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65029
  • Εμβαδόν 72 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
270 000 € 3552 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65030
  • Εμβαδόν 76 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
255 000 € 3493 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65033
  • Εμβαδόν 73 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
235 000 € 3012 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65035
  • Εμβαδόν 78 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
235 000 € 3012 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65036
  • Εμβαδόν 78 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
185 000 € 3700 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65037
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
288 000 € 3130 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65452
  • Εμβαδόν 92 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
265 000 € 3045 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65456
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
375 000 € 4310 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65557
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
375 000 € 4310 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65558
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο