επωληθη

Πωλείται - Βίλα 600 μ² στην Αττική

Ελλάδα Αττική Υπόλοιπο Αττικής
Κατόπιν ζήτησης
Property 1326 photo 1
Property 1326 photo 2
Property 1326 photo 3
Property 1326 photo 4
Property 1326 photo 5
Property 1326 photo 6
Property 1326 photo 7
Property 1326 photo 8
Property 1326 photo 9
Property 1326 photo 10
Property 1326 photo 11
Property 1326 photo 12
Property 1326 photo 13
Property 1326 photo 14
Property 1326 photo 15
Property 1326 photo 16
  • κωδικος αντικειμενου 1326
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Έκταση οικοπέδου 4010 m²
  • Περιοχή Αττική
  • Τοποθεσία Υπόλοιπο Αττικής (Αττική)
  • Αριθμός δωματίων 6

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 2005
  • Αριθμός δωματίων: 6: 6 спален, два бассейна, два салона, комната для прислуги, рабочий кабинет, игровая комната , тренажерный зал, 4 веранды
  • Άλλες παροχές: бассейн 72 кв.м, кондиционеры, автономное отопление, сигнализация, автополив, автоматические ворота, электроприборы и мебель высшей категории, спутниковое тв и интернет
  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 15 χλμ

Πωλείται
1 600 000 € 1 400 000 € 4827 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12999
  • Εμβαδόν 290 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
3 600 000 € 1 900 000 € 3166 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13516
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
2 200 000 € 2 000 000 € 5263 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14275
  • Εμβαδόν 380 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
2 000 000 € 4166 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14290
  • Εμβαδόν 480 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
1 300 000 € 3714 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14434
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Αριθμός δωματίων 15
Πωλείται
1 800 000 € 2250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14468
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
1 700 000 € 1 550 000 € 3690 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16884
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
1 900 000 € 1 550 000 € 3163 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16886
  • Εμβαδόν 490 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
1 100 000 € 4400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18361
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
4 410 000 € 5727 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18427
  • Εμβαδόν 770 m²
  • Αριθμός δωματίων 14

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο