επωληθη

Πωλείται - Επιχείρηση 600 μ² στη Θεσσαλονίκη

Ελλάδα Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη - Δήμος
Κατόπιν ζήτησης
Property 1316 photo 1
Property 1316 photo 2
  • κωδικος αντικειμενου 1316
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Επιχείρηση
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Έκταση οικοπέδου 1566 m²
  • Περιοχή Θεσσαλονίκη
  • Τοποθεσία Θεσσαλονίκη - Δήμος (Θεσσαλονίκη)

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 5 χλμ

Πωλείται
85 000 € 787 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7357
  • Εμβαδόν 108 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
110 000 € 4230 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8201
  • Εμβαδόν 26 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
1 800 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 12956
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
749 000 € 1134 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14617
  • Εμβαδόν 660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
28 000 € 823 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51740
  • Εμβαδόν 34 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Προτεινόμενo Πωλείται
200 000 € 3389 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51993
  • Εμβαδόν 59 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 80 m
Επένδυση Πωλείται
280 000 € 823 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64424
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο