επωληθη

Πωλείται - Βίλα 720 μ² στην Αττική

Ελλάδα Αττική Υπόλοιπο Αττικής
Κατόπιν ζήτησης
Property 1280 photo 1
Property 1280 photo 2
Property 1280 photo 3
Property 1280 photo 4
Property 1280 photo 5
Property 1280 photo 6
Property 1280 photo 7
Property 1280 photo 8
Property 1280 photo 9
Property 1280 photo 10
Property 1280 photo 11
Property 1280 photo 12
Property 1280 photo 13
Property 1280 photo 14
Property 1280 photo 15
  • κωδικος αντικειμενου 1280
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 720 m²
  • Έκταση οικοπέδου 9000 m²
  • Περιοχή Αττική
  • Τοποθεσία Υπόλοιπο Αττικής (Αττική)
  • Αριθμός δωματίων 7

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2005
  • Παραλία: песок и мелкая галька
  • Αριθμός δωματίων: 7: 7 спален со своими ванными, салон, кухня, столовая, кабинет, игровая комната
  • Απόσταση από θάλασσα: 12000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 70 χλμ

Πωλείται
2 700 000 € 6750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41912
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
480 000 € 1200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42807
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
475 000 € 1593 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44096
  • Εμβαδόν 298 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
700 000 € 700 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44131
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
2 200 000 € 2315 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48925
  • Εμβαδόν 950 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
2 400 000 € 2 200 000 € 6285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60253
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
1 450 000 € 2735 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60523
  • Εμβαδόν 530 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
1 500 000 € 2205 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62096
  • Εμβαδόν 680 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
1 550 000 € 4428 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62163
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
2 100 000 € 2 000 000 € 4597 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62394
  • Εμβαδόν 435 m²
  • Αριθμός δωματίων 9

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο