επωληθη

Πωλείται - Επιχείρηση 1080 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Κέντρο Αθήνας
Κατόπιν ζήτησης
Property 1257 photo 1
Property 1257 photo 2
Property 1257 photo 3
Property 1257 photo 4
Property 1257 photo 5
Property 1257 photo 6
Property 1257 photo 7
Property 1257 photo 8
  • κωδικος αντικειμενου 1257
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Επιχείρηση
  • Εμβαδόν 1080 m²
  • Περιοχή Αθήνα
  • Τοποθεσία Κέντρο Αθήνας (Αττική)

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 1977
  • Απόσταση από θάλασσα: 2500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 25 χλμ

Πωλείται
650 000 € 1846 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48583
  • Εμβαδόν 352 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
80 000 € 1333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48586
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
70 000 € 1093 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49317
  • Εμβαδόν 64 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
220 000 € 745 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50568
  • Εμβαδόν 295 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
170 000 € 1307 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50599
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
470 000 € 552 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51364
  • Εμβαδόν 850 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
177 000 € 1023 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51783
  • Εμβαδόν 173 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
70 000 € 2592 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59345
  • Εμβαδόν 27 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
285 000 € 712 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60958
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
265 000 € 590 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60960
  • Εμβαδόν 449 m²
  • Αριθμός δωματίων 1

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο