επωληθη

Πωλείται - Μονοκατοικία 105 μ² στη Θάσσο

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Καβάλας Θάσος
210 000 €
2000 €/m²
Property 1252 photo 1
Property 1252 photo 2
Property 1252 photo 3
Property 1252 photo 4
Property 1252 photo 5
Property 1252 photo 6
Property 1252 photo 7
Property 1252 photo 8
Property 1252 photo 9
Property 1252 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Πωλείται
220 000 € 1294 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 1080
  • Εμβαδόν 170 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
255 000 € 2125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4341
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
250 000 € 602 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34260
  • Εμβαδόν 415 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
235 000 € 2701 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60641
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
290 000 € 1450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62849
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
195 000 € 2708 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62851
  • Εμβαδόν 72 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
210 000 € 2916 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62861
  • Εμβαδόν 72 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
180 000 € 160 000 € 1379 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63804
  • Εμβαδόν 116 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο