επωληθη

Πωλείται - Μεζονέτα 195 μ² στην Πελοπόννησο

Ελλάδα Πελοπόννησος Αργολίδα
300 000 €
1538 €/m²
Property 1196 photo 1
Property 1196 photo 2
Property 1196 photo 3
Property 1196 photo 4
Property 1196 photo 5
Property 1196 photo 6
Property 1196 photo 7
Property 1196 photo 8
  • κωδικος αντικειμενου 1196
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μεζονέτα
  • Εμβαδόν 195 m²
  • Περιοχή Πελοπόννησος
  • Τοποθεσία Αργολίδα (Πελοπόννησος)
  • Αριθμός δωματίων 5

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Παραλία: песчаный
  • Αριθμός δωματίων: 5: 2 этаж: 2 спальни и ванная, 1 этаж: салон, кухня и ванная, цоколь: 3 спальни и кухня, туалет
  • Απόσταση από θάλασσα: 200 μ