επωληθη

Πωλείται - Βίλα 486 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Ακρωτήρι
Κατόπιν ζήτησης
Property 1187 photo 1
Property 1187 photo 2
Property 1187 photo 3
Property 1187 photo 4
Property 1187 photo 5
Property 1187 photo 6
Property 1187 photo 7
Property 1187 photo 8
Property 1187 photo 9
Property 1187 photo 10
Property 1187 photo 11
Property 1187 photo 12
Property 1187 photo 13
Property 1187 photo 14
Property 1187 photo 15
Property 1187 photo 16
Property 1187 photo 17
Property 1187 photo 18
Property 1187 photo 19
Property 1187 photo 20
Property 1187 photo 21
Property 1187 photo 22
Property 1187 photo 23
Property 1187 photo 24
Property 1187 photo 25
Property 1187 photo 26
Property 1187 photo 27
Property 1187 photo 28
Property 1187 photo 29
Property 1187 photo 30
Property 1187 photo 31
Property 1187 photo 32
Property 1187 photo 33
Property 1187 photo 34
Property 1187 photo 35
Property 1187 photo 36
Property 1187 photo 37
Property 1187 photo 38
Property 1187 photo 39
  • κωδικος αντικειμενου 1187
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 486 m²
  • Έκταση οικοπέδου 4500 m²
  • Περιοχή Κρήτη
  • Τοποθεσία Κρήτη (Ελλάδα) | Ακρωτήρι (Ν. Χανίων)
  • Αριθμός δωματίων 7

Χαρακτηριστικά

  • Παραλία: песчаный
  • Αριθμός δωματίων: 7: гостиная, кабинет, столовая, кухня, 5 спальных комнат, 6 ванных, кладовая, большая веранда, большой балкон.
  • Άλλες παροχές: полное кондиционирование, подогреваемые полы, солнечные панели для подогрева воды и бассейна, бассейн 110 кв.м, спутниковое ТВ, дизайнерское освещение внутри и снаружи, интернет, телефон, сигнализация, барбекю, автоматические двери гаража
  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Πωλείται
1 300 000 € 5416 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46720
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
500 000 € 450 000 € 4411 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46854
  • Εμβαδόν 102 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
580 000 € 3866 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47124
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
1 100 000 € 5500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47133
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
693 000 € 3465 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47134
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Ενοίκιαση
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 47392
  • Εμβαδόν 740 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
1 850 000 € 5441 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47645
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Ενοίκιαση
από 600 € /ανα μέρα 2 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48611
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
2 000 000 € 8000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48612
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Ενοίκιαση
από 120 € /ανα μέρα 1 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48626
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο