επωληθη

Πωλείται - Διαμέρισμα 100 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα Ελάνη
110 000 € 100 000 €
1000 €/m²
Property 1104 photo 1
Property 1104 photo 2
Property 1104 photo 3
Property 1104 photo 4
Property 1104 photo 5
Property 1104 photo 6
Property 1104 photo 7
Property 1104 photo 8
Property 1104 photo 9
Property 1104 photo 10
Property 1104 photo 11
Property 1104 photo 12

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: 1 ος ορ.
  • Παραλία: песчаный
  • Αριθμός δωματίων: 4: зал с кухней, 3 спальни, ванная
  • Άλλες παροχές: отопление, кондиционеры, мебель
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 3 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 75 χλμ

Υπηρεσίες

  • τζάκι

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 100 τ.μ στην Κασσάνδρα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη γωνίας. Διαθέτει έπιπλα, τζάκι, κλιματιστικό, κήπο, γκαζόν, θέρμανση.

Πωλείται
140 000 € 2333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58395
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
160 000 € 1777 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60910
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
140 000 € 1647 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62425
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
160 000 € 2666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62637
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
95 000 € 2714 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62787
  • Εμβαδόν 35 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
144 000 € 3200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63435
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
135 000 € 3139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63594
  • Εμβαδόν 43 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
120 000 € 2400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63948
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
123 000 € 2673 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64081
  • Εμβαδόν 46 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
120 000 € 3750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64132
  • Εμβαδόν 32 m²
  • Αριθμός δωματίων 1

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο