επωληθη

Πωλείται - Βίλα 525 μ² στην Αττική

Ελλάδα Αττική Υπόλοιπο Αττικής
Κατόπιν ζήτησης
Property 1070 photo 1
Property 1070 photo 2
Property 1070 photo 3
Property 1070 photo 4
Property 1070 photo 5
Property 1070 photo 6
Property 1070 photo 7
Property 1070 photo 8
Property 1070 photo 9
Property 1070 photo 10
Property 1070 photo 11
Property 1070 photo 12
Property 1070 photo 13
Property 1070 photo 14
Property 1070 photo 15
Property 1070 photo 16
Property 1070 photo 17
Property 1070 photo 18
Property 1070 photo 19
Property 1070 photo 20
  • κωδικος αντικειμενου 1070
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 525 m²
  • Έκταση οικοπέδου 8000 m²
  • Περιοχή Αττική
  • Τοποθεσία Υπόλοιπο Αττικής (Αττική)
  • Αριθμός δωματίων 6

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Αριθμός δωματίων: 6: 6 спален, 5 ванных, 3 салона, 2 кухни, туалет
  • Άλλες παροχές: барбекю 50 м2 с баром, 300 м3 резервуар для воды, две скважины бесплатной воды, движок 40 ква, бассейн 150 м2 с 2 ванными и туалетом, 2 камина, мебель, лифт, 300 хвойных и 100 плодовых деревьев
  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 25 χλμ

Πωλείται
4 500 000 € 6000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5272
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Αριθμός δωματίων 14
Πωλείται
2 620 000 € 4366 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6181
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
2 500 000 € 5434 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8060
  • Εμβαδόν 460 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
600 000 € 1558 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9429
  • Εμβαδόν 385 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
2 500 000 € 2873 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9439
  • Εμβαδόν 870 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
1 450 000 € 1 300 000 € 2363 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10664
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
1 050 000 € 700 000 € 2121 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10879
  • Εμβαδόν 330 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
1 800 000 € 4000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12116
  • Εμβαδόν 450 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
1 300 000 € 3939 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12211
  • Εμβαδόν 330 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 21000 m
Πωλείται
2 000 000 € 1 500 000 € 3000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12965
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Αριθμός δωματίων 13

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο