Πωλείται - Γη 2800 μ² στην Πιερία

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Πιερίας Κατερίνη
35 000 €
12 €/m²
Property 10512 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 7000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1,5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 44 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2800 μ² στην Πιερία. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 100 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
33 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 3680
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
34 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9259
  • Εμβαδόν 3250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
35 000 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10274
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
35 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10512
  • Εμβαδόν 2800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
35 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29442
  • Εμβαδόν 7312 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
35 000 € 6 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31017
  • Εμβαδόν 5325 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
35 000 € 100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37558
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
35 000 € 65 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38502
  • Εμβαδόν 535 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
35 000 € 3 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45377
  • Εμβαδόν 10500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
30 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60781
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο