5 ακίνητα σε 1 σελίδες

Πωλείται
440 000 € 2471 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47098
  • Εμβαδόν 178 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
399 000 € 2389 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47099
  • Εμβαδόν 167 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
215 000 € 2287 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48326
  • Εμβαδόν 94 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
470 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51997
  • Εμβαδόν 188 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
298 000 € 1278 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52506
  • Εμβαδόν 233 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο